helikopter & uçak kiralama

Kiralama Talep Formucharter[at]efeair.com

Özel Jet Kiralama

Özel jet kiralama hizmeti EFE AIR tarafından sağlanan uluslararası bir hizmettir. Tek başınıza özel bir tatile gitmek ya da bir grupla iş gezisine gitmek istediğinizde sizler için en uygun ve ekonomik çözümleri güvenlik ve rahattan ödün vermeden sunuyoruz. Aşağıdaki Teklif formunu doldurarak teklif alabilir ya da charter[at]efeair.com adresine taleplerinizi iletbilirsiniz. EFE AIR Özel jet kiralama hizmeti kişisel seyahatler, aile gezileri ya da iş gezileri için uygundur.

charter[at]efeair.com

charter[at]efeair.com

Helikopter Kiralama

EFE AIR Helikopter Kiralama servisi Türkiye sınırları içerisinde ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çeşme, Bodrum, Dalaman, Antalya, Adana ve Mersin merkezli uçuşlar için uygun çözümler sunar. Helikopter kiralama servisi özel uçuşlar, otel transferleri, turistik turlar ve iş gezileri için oldukça idealdir. Türkiye içerisinde gerçekleştirilen uçuşların yanı sıra uygun fiyatlarla Sakız, Rodos, Samos, Midilli ve Kos gibi Yunanistan Adalarını da helikopter ile keşfe çıkabilirsiniz. Havada olmanın güzelliğini noktadan noktaya seyahat edebilme özgürlüğüyle yaşamak için EFE AIR Helikopter Kiralama Servisini kullanabilirsiniz.

Uçak Kiralama

Uçak kiralama hizmeti EFE AIR Kiralama birimince sunulan bir başka uluslararası hizmettir. Bu hizmet taraftar taşıma ve şirket organizasyonları gibi kalabalık grup seyahatleri için oldukça idealdir. 189 kişilik Boeing 737-800, 220 kişilik Airbus A321 ya da 300 kişilik Airbus A330 kiralama tekliflerimiz için kiralama bölümümüz ile iletişime geçebilirsiniz.

charter[at]efeair.com

charter[at]efeair.com

Hava Ambulans Kiralama

EFE AIR Hava Ambulans kiralama hizmeti hasta taşımak için özel olarak tasarlanmış özel uçak ya da helikopterler ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle ulaşılması zor bölgelerdeki hasta sevkiyatları için ambulans helikopterler oldukça hızlı ve ideal çözümlerdir. Ancak, orta ve uzun menzilli uçuşlarda ambulans uçaklar tercih edilmelidir. En iyi hava ambulans servisini almak için EFE AIR kiralama birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

helikopter uçak kiralama formu

4 + 6 =